Regularne wygrywanie w Lotto?
Graj w Euromiliony i UK Lotto przez InternetDodaj |

e-Lottery Syndykat PL (e-Lottery Syndicate) umożliwia udział w trzech najbogatszych loteriach na świecie – Euromillions (Francja), UK National Lottery (W.Brytania) oraz el-Gordo (Hiszpania) wszystkim pełnoletnim obywatelom całej Europy.

Uczestnictwo w Syndykacie odkrywa przed Toba zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o gry liczbowe, w tym wypadku Lotto.

Wersja z polskimi napisami!


Syndykat umożliwia uczestnikom tworzenia grup grających tymi samymi kombinacjami zakładów a tym samym zwielokrotnienia szansy na trafienie głównej wygranej – w przypadku UK Lotto siedmiokrotnie, a w przypadku Euromilionów 36-krotnie!

Polskie Lotto zabrania gry „grupowej”, jednak w Wielkiej Brytanii, gdzie gra około 70% dorosłego społeczeństwa, jest to najbardziej popularny sposób na regularne wygrywanie w Lotto

W ciągu ostatnich kilku lat emigracja zarobkowa, m.in. na Wyspy, spowodowała na tyle duże zainteresowanie wśród rodaków w UK i ich rodzin w Polsce brytyjskim e-Lottery Syndicate ze zaistniała potrzeba stworzenia specjalnego serwisu tylko dla Polaków których gra z nami juz blisko 8 tysięcy!

graj w Lotto UK,wygraj w Lotto przez Internet,graj w Lotto online, syndykat Lotto UK, Lotto, graj, wygraj, online, graj w lotto online, graj w euromiliony, wygraj w lotto, graj i wygraj w lotto, graj w Lotto UK przez Internet, wygraj w Lotto przez Internet

zarejestruj sie dzisiaj i rozpocznij gre Z syndykatem »
WYGraj w Lotto PRZEZ INTERNET - GRAJ W Euromiliony

regularne wygrywanie w Lotto, e-lottery syndykat pl, graj w Euromiliony online UK Lotto

W loterii Euromiliony losowanych jest piec liczb glównych z przedzialu 1 do 50 oraz dwie liczby dodatkowe tzw. Lucky Stars z przedzialu 1 do 9.
Aby wygrac glówna nagrode – Jackpot, trzeba poprawnie wytypowac 5 liczb glównych i obie Lucky Stars.
Dowiedz sie Wiecej »graj w Lotto z e-Lottery Syndykat PL - WYGraj w UK Lotto

regularne wygrywanie w Lotto, e-lottery syndykat pl, graj w Euromiliony online UK Lotto


Podczas losowania kazdy ma szanse stac sie jednym ze zwyciezców wygrywajac siegajaca nawet kilkunastu milionów funtów nagrode glówna – JACKPOT – wytypowanych poprawnie 6 z 49 liczb.

Zasady gry sa bardzo zblizone to polskiego Duzego Lotka, rózni je od siebie jedynie losowanie dodatkowego siódmego numeru – Bonus Ball oraz niebagatelne kumulacje w UK Lotto


Dowiedz sie Wiecej »